Wysyłka, dostawa

Jesteśmy firmą, której głównym celem jest dostarczanie artykułów zoologicznych w korzystnych cenach, a jednocześnie w możliwie najkrótszym czasie. Oferowanie atrakcyjnych cen jest możliwe dzięki ograniczaniu głównych kosztów, związanych z posiadaniem dużych powierzchni magazynowych i biurowych oraz posiadaniem szerokiego asortymentu na stanie magazynowym. Dlatego postanowiliśmy działać tak, aby większość produktów trafiała do Państwa niemal prosto od producenta, dystrybutora lub z hurtowni. Gwarantuje to Państwu, że wszystkie artykuły są nowe, aktualne i świeże i że nie zalegały na półkach magazynowych przez długi okres.

 

Z uwagi na różnorodność asortymentu jaki oferujemy, nie możemy zagwarantować tego, że każde najdrobniejsze zamówienie dostarczymy do Państwa bez dodatkowych kosztów wysyłki. Dlatego wprowadziliśmy limit kwotowy zamówienia 149 zł dla bezpłatnej wysyłki (sprawdź produkty z bezpłatną dostawą), którego osiągnięcie powoduje, że zamówienie do 31 kg wysyłane jest na nasz koszt.

 

 

 

Koszty dostawy zamówień na terenie Polski

 

  Sposób dostawy  > > >

Paczkomat InPost

Kurier InPost  Kurier DHL, DPD Dostawa sklepu*

Odbiór osobisty Katowice, Tychy

  Zamówienia do 149,00 zł

 

 

na życzenie 

 

 

  Przedpłata 14,90 11,90 12,90  bezpłatnie* bezpłatnie
  Płatność przy odbiorze 15,80 15,80 16,80  bezpłatnie* bezpłatnie
  Zamówienia od 149,00 zł     na życzenie     
  Przedpłata bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie* bezpłatnie
  Płatność przy odbiorze bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie*

bezpłatnie

* W przypadku dostawy do miejsca znajdującego się w pobliżu naszych Punktów odbioru, istnieje możliwość bezpłatnego dostarczenia zamówienia przez pracownika Sklepu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu takiej formy dostawy i dopisaniu stosownej uwagi podczas składania zamówienia.

 

Zamówienia wysyłane kurierem, których łączna waga przekracza 31 kg, dzielone są na części i wysyłane przesyłkami do 31kg, opłacanymi osobno. Jednak za każde wydane 149,00 zł oferujemy gratisową dostawę do 31 kg, czyli składając zamówienie za min. 298,00 zł (2 x 149,00 zł), limit wagowy bezpłatnej dostawy wyniesie 62 kg (2 x 31 kg), itd.

Zamówienia wysyłane Paczkomatami InPost nie mogą przekroczyć wagi 25 kg i rozmiaru 41 x 38 x 64 cm.

 

 

Koszty dostawy zamówień na terenie Europy

 

Koszty dostawy zamówień do krajów europejskich ustalane są indywidulanie, w zależności od zamówionych produktów oraz kraju.

W celu uzyskania informacji na temat kosztów dostawy wybranych produktów do Twojego kraju, skontaktuj się z nami - kontakt.

 

 

Terminy wysyłki i dostawy zamówień

 

Terminy wysyłki, które znajdują się przy produktach oznaczają przybliżone terminy, w jakich Sklep zobowiązuje się do nadania przesyłki z danym towarem.

 

Wszystkie przesyłki dostarczane są wg standardu D+1, czyli na drugi dzień po nadaniu. Niestety nie możemy zagwarantować, że w 100% przypadków przesyłka dotrze do Państwa na drugi dzień po nadaniu, gdyż nie jest to zależne od nas. W przypadku rażącego opóźnienia w dostarczeniu przesyłki, Sklep zobowiązuje się do interwencji w firmie dostarczającej przesyłkę.

 

Artykuły, które znajdują się w naszym magazynie, wysyłane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Czas wysyłki artykułów dostępnych u naszych dostawców, wynosi 2-3 dni roboczych. Część produktów sprowadzana jest na zamówienie i wtedy wysyłka następuje do 5 dni roboczych. Maksymalny regulaminowy termin realizacji zamówienia wynosi 30 dni roboczych.

 

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o ilości, w jakiej jest dostępny.

 

 - brak

 - 1-2 szt.

 - 3-4 szt.

 - 5-6 szt.

 - > 6 szt.

 

Informacje te mają charakter orientacyjny i każde złożone zamówienie jest weryfikowane przez obsługę Sklepu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1640 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Szybko sprawnie bez problemowo szkoda tylko że nie mogłam zamówić do paczkomatu
2024-06-13
Szczerze polecam karmę Power of Nature, wszystkie moje koty za piękne, zdrowo i zadowolone, czego chcieć więcej. Obsluga sklepu na najwyższym poziomie, doskonały kontakt, jakość nigdy nie budziła wątpliwości. Dziękuję i polecamy z moimi futrzakami
pixel