ZiwiPeak Daily Dog Cuisine sucha karma dla psów z kurczakiem 1kg

499.00 / 1szt.
Out Of Stock

0.00 zł

0.00
49900pkt.
499pkt.
  • Najwyższej jakości posiłek ultra premium dla psów w każdym wieku, wszystkich ras i wielkości. Biologicznie odpowiednia karma suszona powietrzem zawierająca aż 85% hypoalergicznego, wysokogatunkowego mięsa. Opakowanie 1kg.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

ZiwiPeak Daily Dog Cuisine sucha karma dla psów z kurczakiem 1kg
Informacje o produkcie
Kod produktu: 5112
Firma/Marka: ZiwiPeak
Parametry techniczne:
Jednostki miary
1kg
Współczynniki
1
Waga opakowania-pies
1,1-3,5kg
Rodzaj karmy dla psa
dla wrażliwych i alergików
Wiek psa
szczenięta
pies dorosły
senior
PEŁEN OPIS

Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM.

W 100% naturalna, bez zbóż, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów, soli, cukru, ulepszaczy smaku. Dzięki 100% naturalnemu składowi, dużej zawartości jagnięciny - doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka (85%) cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne. ‘Daily Dog’ z jagnięciną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych (4%) korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego psa jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój pies pokocha jej smak! 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika.Idealnie dostosowana do jego układu trawiennego.

 

W 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.


95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.


85% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Znane na całym świecie nowozelandzkie mięso jagnięce wykorzystywane także w karmach ZiwiPeak - pochodzi tylko z młodych jagniąt (nie z owiec!). Posiada certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i jest całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków. 


PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.


NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. 


BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika zfaktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety psa drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji artykułów przeznaczonych dla ludzi.


BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA.Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę psów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie psa mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego psa. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu psów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie psa pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.


Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla psów w każdym wieku – od szczenięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.

Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

 

Zalety:

w 100% NATURALNA, 95% PRZYSWAJALNOŚCI,

85% HYPOALERGICZNEGO MIĘSA

nie przetwarzana w wysokich temepraturach -

składniki zachowują wszystkie wartości odżywczeJAGNIĘCINA. Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze.  Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Sa one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów. Mięso i wnętrzności (wątroba, płuca, serca, nerki, żołądki) jagnięce w karmach ZiwiPeak zawierają niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych psa. 

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE - stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów. 


KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną psa. (link)

- Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii

- Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejsza ilością i częstotliwością wypróżnień

- Utrzymanie prawidłowej masy ciała

- Zdrowa skóra i lśniąca sierść

- Zdrowe zęby i dziąsła

- Zdrowe stawy

- Codzienna energia i witalność


NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

- Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPea

 

SKŁAD:
(zawartość mięsa min. 85%): jagnięcina - mięso, jagnięcina - wątroba, jagnięcina- żołądki, jagnięcina-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, pietruszka Witaminy: wit. D3, wit. E, tiamina mononitrate, ryboflawina, D-calcium pantothenate, kwas foliowy, wit.B12, wit.B1 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, magnez, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.


ANALIZA GWARANTOWANA

białko min.

33

%

tłuszcz min.

27

%

błonnik max.

1.5

%

wilgotność max.

15

%

popiół max.

8

%

 

 

 

 

 

 

TYPOWA ANALIZA

białko surowe

35

%

tłuszcz surowy

34

%

błonnik

1

%

wilgotność

13

%

popiół

7

%

węglowodany

10

%

kalorie

4515

kcal/kg

glukosamina

1910

mg/kg

chondroityna

906

mg/kg

 

 

 

MINERAŁY

wapno

1.9

%

fosfor

1.17

%

potas

0.75

%

sód

0.31

%

chlorki

0.51

%

magnez

0.09

%

żelazo

186

mg/kg

miedź

46.9

mg/kg

mangan

53.2

mg/kg

cynk

170

mg/kg

jod

11

mg/kg

selen

0.29

mg/kg

molibden

0.33

mg/kg

 

 

 

WITAMINY

wit.A

64700

IU/kg

wit.D

676

IU/kg

wit. E

218

IU/kg

wit. B1 (tiamina)

2.46

mg/kg

wit.B2 (ryboflawina)

30.2

mg/kg

wit. B5 (kwas pantolenowy)

27.7

mg/kg

wit.B3 (niacyna)

93.6

mg/kg

wit. B6 (pirydoksyna)

2.65

mg/kg

wit. B9 (kwas foliowy)

0.813

mg/kg

wit.B7 (biotyna)

0.17

mg/kg

wit. B12

0.185

mg/kg

cholina

3370

mg/kg

 

 

 

Aminokwasy

arginina

2.11

%

histydyna

1.017

%

izoleucyna

1.07

%

leucyna

2.42

%

lizyna

1.818

%

metionina

0.567

%

fenyloalanina

1.24

%

treonina

1.36

%

tryptofan

0.33

%

walina

1.52

%

cysteina

0.25

%

tyrozyna

0.85

%

tauryna

0.21

%

kwas asparaginowy

2.89

%

seryna

1.35

%

kwas glutaminowy

4.57

%

prolina

1.98

%

glicyna

2.88

%

alanina

2.3

%

 

 

 

Kwasy tłuszczowe

Omega-3

3.2

%

EPA

0.30

%

DHA

0.25

%

ALA

2.2

%

Omega-6

8.7

%

kwas linolowy

8.1

%

kwas arachidonowy

0.1

%

kwas oleinowy

34.8

%

 


Dawkowanie:

Szczenięta / Suki ciężarne lub karmiące:
W przypadku suk ciężarnych i karmiących oraz do momentu ukończenia przez szczenięta 1 roku życia należy podawać w przybliżeniu podwójną wskazaną dzienną ilość karmy, podzieloną na 2-3 posiłki w ciągu dnia.
Początkowo szczeniętom należy podawać mokrą karmę ZiwiPeak. Od momentu ukończenia przez nie 8 tygodni życia można już stopniowo dodawać karmę suchą.
Gdy pies przekroczy 1 rok życia można urozmaicać dietę pupila, wprowadzając inne warianty smakowe karm ZiwiPeak. W każdym przypadku należy trzymać się schematu żywienia, kontrolować masę ciała zwierzęcia i dostosowywać do niej ilość podawanej karmy.Przestawianie Psa na karmę ZiwiPeak:
W przypadku przestawiania psa na karmy ZiwiPeak, istotne jest stopniowe wprowadzanie nowego pożywienia przez okres 5 dni.
Należy zwrócić uwagę na to, by nie przekarmiać zwierzęcia.
Zalecany schemat żywienia karmą ZiwiPeak został przetestowany i posiada pozytywną opinię ekspertów ds. żywienia zwierząt

 

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1619 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-08
Przemiła obsługa, pani w stałym kontakcie, szybka dostawa.
2024-04-05
OK. Polecam.
pixel