ZiwiPeak Daily Cat Cuisine sucha karma dla kotów z kurczakiem 1kg

599.00 / 1szt.
Out Of Stock

0.00 zł

0.00
59900pkt.
599pkt.
  • Najwyższej jakości posiłek ultra premium dla kotów w każdym wieku, wszystkich ras i wielkości. Biologicznie odpowiednia karma suszona powietrzem zawierająca aż 85% hypoalergicznego, wysokogatunkowego mięsa. Opakowanie 1kg.

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

ZiwiPeak Daily Cat Cuisine sucha karma dla kotów z kurczakiem 1kg
Informacje o produkcie
Kod produktu: 5256
Firma/Marka: ZiwiPeak
Parametry techniczne:
Wiek kota
kocięta
kot dorosły
senior
Waga opakowania-kot
1-2kg
Rodzaj karmy dla kota
dla wrażliwych i alergików
Jednostki miary
1kg
Współczynniki
1
PEŁEN OPIS

Najwyższa światowa klasa: ULTRA PREMIUM.

W 100% naturalna, pełnowartościowa i idealnie zbilansowana. Niezwykła wśród suchych karm – zawiera bowiem aż 85% doskonałego, odżywczego i hypoalergicznego źródła wysokiej jakości białka mięsa, zachowując przy tym aż 15% wilgotności. Dzięki 100% naturalnemu składowi cechuje ją doskonała przyswajalność (95%) i dobroczynne właściwości zdrowotne. ‘Daily Cat’ z dziczyzną to pełnowartościowa, idealnie zbilansowana prawdziwie mięsna karma, biologicznie odpowiednia dla kotów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości, także kastratów. Dzięki zawartości nowozelandzkich małży zielonych dodatkowo korzystnie wpływa na kondycję stawów. Idealnie dostosowana do systemu trawiennego kota jest łatwo trawiona i doskonale przyswajalna, nie powoduje wzdęć, a wypróżnienia mają zwartą konsystencję i zdecydowanie mniejszą objętość. Wyprodukowana w Nowej Zelandii z najczystszych nowozelandzkich składników naturalnych. Twój kot pokocha jej smak! 

 

Biologicznie odpowiednia, odzwierciedla naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika.

 

w 100% NATURALNA - stworzona przez weterynarzy i ekspertów żywieniowych wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszej ekologicznie Nowej Zelandii.


95% PRZYSWAJALNOŚCI. Ten rekordowy poziom osiągnięty dzięki 100% naturalnemu składowi i jego pełnemu dostosowaniu do wymogów układu trawiennego psa.


85% ZAWARTOŚCI MIĘSA. Składniki mięsne pochodzą ze zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu, w słynnych nowozelandzkich hodowlach ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat przydatności do spożycia przez ludzi i są całkowicie pozbawione hormonów i antybiotyków. 


PERFEKCYJNIE ZBILANSOWANA - zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dobrane w idealnych ilościach i proporcjach. Dodatkowo, dbając o właściwą i skuteczną podaż minerałów ZiwiPeak wykorzystując tzw. minerały chelatowane, które gwarantują skuteczną wchłanialność i właściwą przyswajalność z przewodu pokarmowego, w odróżnieniu do minerałów dodawanych w innych karmach zazwyczaj w konwencjonalnej postaci.


NIE PRZETWARZANA W WYSOKICH TEMEPRATURACH – dzięki zastosowaniu technologii suszenia składników karmy suchym powietrzem – bez przetwarzania ich w wysokich temperaturach(!)– składniki karmy zachowują swoje wszystkie cenne wartości odżywcze. Ta cenna interakcja pomiędzy unikalnymi źródłami surowców i metodami przetwarzania, gwarantuje że zwierzęta otrzymają wszystko to, co najlepsze w naturze. 


BOGATO ZRÓŻNICOWANA. Wykorzystanie różnych składników pochodzenia zwierzęcego (mięso, podroby) i skomponowanie ich we właściwych proporcjach wynika zfaktu, że zwierzęta żyjące na wolności spożywają całą upolowaną przez siebie ofiarę. Jej wnętrzności odznaczają się bowiem wysoką zawartością korzystnego tryptofanu, witamin i związków mineralnych. Zróżnicowanie składników mięsnych równoważy i wzbogaca substancje budulcowe oferowane w karmie ZiwiPeak, odpowiadając tym samym składowi naturalnej diety. Dla osiągnięcia pełnego obrazu naturalnej diety kota- drapieżnika w karmach ZiwiPeak znajduje się także 3% drobinek kostnych, jak również szpik kostny i miękkie chrząstki. Wszystkie te składniki odzyskiwane są podczas certyfikowanego procesu MSM (mechanicznego odkostnienia), stosowanego przy produkcji artykułów przeznaczonych dla ludzi.


BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA. Karmy ZiwiPeak odzwierciedlają naturalną dietę kotów, oferując tę samą kombinację i proporcje składników, jakie występują w naturalnej diecie kota mięsożercy i drapieżnika. Wysokobiałkowa i niskowęglowodanowa, w 100% naturalna w pełni dostosowane jest do wymogów układu trawiennego kota. Wysoka zawartość najlepszego gatunkowo niezbędnego do życia białka w karmie jest kluczem w prawidłowym żywieniu kotów. Drogocenne dla zdrowia białko jest doskonale przyswajane, w przeciwieństwie do węglowodanów, które trudne do strawienia, odkładają się w organizmie kota pod postacią tkanki tłuszczowej, powodując groźne dla zdrowia skutki otyłości.


Pełnowartościowa, idealnie zbilansowana karma ZiwiPeak jest biologicznie właściwa dla kotów w każdym wieku – od kocięcia po seniora, każdej rasy i każdej wielkości.


Spełnia najwyższe normy i standardy żywieniowe AAFCO i EU.

Wyprodukowana w Nowej Zelandii i tylko z nowozelandzkich naturalnych i świeżych składników.

Żaden składnik nie jest modyfikowany genetycznie!

BARF: Karma ZiwiPeak z pewnością zadowoli także zwolenników karmienia kotów dietą naturalną, opartą na surowym mięsie (BARF). Karmy ZiwiPeak nie wymagają mrożenia, są gotowe do spożycia, gwarantują niższy koszt wyżywienia zwierzęcia, a oprócz swoich unikalnych walorów odżywczych są ponadto niezwykle praktyczne zwłaszcza, gdy udajemy się z kotem na wakacje lub np. na wystawę.


Zalety: 

w 100% NATURALNA, 95% PRZYSWAJALNOŚCI,

85% HYPOALERGICZNEGO MIĘSA

nie przetwarzana w wysokich temperaturach -

składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze


DZICZYZNA: doskonałe źródło wysokogatunkowego białka, mięso cenione we współczesnej dietetyce weterynryjnej za swoje wartości odżywcze oraz hypoalergiczne ( wolne od alergenów). Doskonałej jakości dziczyzna hodowlana wykorzystywana do produkcji karmy i smakołyków dla zwierząt ZiwiPeak zawiera także dużą ilość tkanki łącznej, aby zapewnić regularną podaż łatwo strawnej chondroityny i glukozaminy, które stanowią odżywcze wsparcie stawów zwierzęcia na całe lata.

RYBA: Miruna uznawana jest za doskonałe nowe źródło białka, dodatkowo o właściwościach hipoalergicznych. Jest również wspaniałym źródłem niacyny i witaminy B12.Cała ryba to nie tylko cenne porcje mięsne, ale także inne składniki odżywcze – w tym naturalne węglowodany, witaminy i minerały, kwasy tłuszczowe, aminokwasy, GAG w naturalnym stanie i proporcjach. Unikalna technologia przetwarzania stosowana przez ZiwiPeak pomaga w zachowaniu tych wartości odżywczych w produkcie końcowym.  Miruna zawiera duże ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Jednym zgłównych powodów wybrania miruny - jest wysoka zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych: EPA i DHA, znanych ze swoich bezpośrednich właściwości przeciwzapalnych oraz korzystnego wpływu na regulację mechanizmu odpowiedzi immunologicznej

JAGNIĘCINA. Mięso jagnięce zawarte w karmach ZiwiPeak pochodzi z „prawdziwych“ jagniąt tj. młodych owiec przed ukończeniem 12 m-ca życia, którym jeszcze nie wyrosły stałe siekacze.  Czyste mięso jagnięce oraz narządy wewnętrzne młodych jagniąt wykorzystywane w karmach ZiwiPeak, uznaje się powszechnie w weterynarii za hypoalergiczne. Sa one ponadto doskonałym źródłem niezbędnych aminokwasów. Mięso i wnętrzności (wątroba, płuca, serca, nerki, żołądki) jagnięce w karmach ZiwiPeak zawierają niską ilość popiołu, co pozwala uniknąć nienaturalnego obciążania narządów wewnętrznych psa. 

PODROBY (wątroba, serce, nerki): Narządy - bogate w wysokiej jakości białko, witaminy, minerały i niezbędne kwasy tłuszczowe – stanowią odzwierciedlenie zdrowej diety, jaką zwierzęta miałyby żyjąc dziko na wolności. Stanowią one skoncentrowane źródło wielu niezbędnych substancji odżywczych, które są szczególnie istotne w okresie intensywnego wzrostu oraz w okresie rozrodczym.

MAŁŻE NOWOZELANDZKIE: stanowią 100% naturalne źródło glukozaminy, glikogenu oraz kwasów tłuszczowych Omega-3 – o udowodnionym dobroczynnym wpływie na kondycję stawów.


KORZYŚCI ZDROWOTNE:

Dzięki 100% naturalnemu, pełnowartościowemu i właściwie zbilansowanemu składowi oraz dostosowaniu diety do biologicznych potrzeb żywieniowych psa – bezzbożowe,100% naturalne, wysokobiałkowe karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na zdrowie oraz kondycję fizyczną i emocjonalną kota.

- Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii

- Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejszą ilością i częstotliwością wypróżnień

- Utrzymanie prawidłowej masy ciała

- Zdrowa skóra i lśniąca sierść

- Zdrowe zęby i dziąsła

- Zdrowe stawy

- Codzienna energia i witalność


NAJWYŻSZY STANDARD OPAKOWAŃ:

- Wszystkie opakowania karm suchych i smakołyków ZiwiPeak posiadają hermetyczne zamknięcia strunowe zapobiegające utracie świeżości produktu przy częstym otwieraniu i zamykaniu paczki.

- Wewnątrz każdego opakowania znajduje się także miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzanie porcji pokarmu zgodnie z zaleceniami żywieniowymi ZiwiPeak.

 

SKŁAD karmy z jagnięciną: (zawartość mięsa min. 85%): jagnięcina - mięso, jagnięcina- wątroba, jagnięcina- żołądki, jagnięcina-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, tauryna, DL-metionina Witaminy: wit. D3, wit. E,wit. B1. wit. B2, D-calcium pantothenate, niacyna, wit. B6, kwas foliowy, wit.B13 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli. 

SKŁAD karmy z dziczyzną i rybą: (zawartość mięsa min. 73%, ryby 12%): dziczyzna - mięso, dziczyzna- wątroba, dziczyzna- żołądki, dziczyzna-serca i nerki, ryba, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, tauryna, DL-metionina Witaminy: wit. D3, wit. E,wit. B1. wit. B2, D-calcium pantothenate, niacyna, wit. B6, kwas foliowy, wit.B13 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli.

SKŁAD karmy z dziczyzną: (zawartość mięsa min.85%): dziczyzna - mięso, dziczyzna- wątroba, dziczyzna- żołądki, dziczyzna-serca i nerki, nowozelandzkie małże zielone (min. 3%), lecytyna, olej rybny, inulina (cykoria), suszone wodorosty, tauryna, DL-metionina Witaminy: wit. D3, wit. E, ryboflawina, D-calcium pantothenate, kwas nikotynowy, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, wit. B12 Minerały chelatowane: żelazo, miedź, mangan, cynk, selen, potas. Naturalnie konserwowane mieszaniną tokoferoli. 


ANALIZA GWARANTOWANA

białko min.

34

%

tłuszcz min.

26

%

błonnik max.

1.6

%

wilgotność max.

15

%

popiół max.

8

%

 

 

 

 

 

 

TYPOWA ANALIZA

białko surowe

36

%

tłuszcz surowy

28

%

błonnik

1.4

%

wilgotność

13

%

popiół

7

%

węglowodany

14.6

%

kalorie

4224

kcal/kg

glukosamina

1910

mg/kg

chondroityna

906

mg/kg

 

 

 

MINERAŁY

wapno

1.6

%

fosfor

1.20

%

potas

0.68

%

sód

0.31

%

chlorki

0.44

%

magnez

0.90

%

żelazo

230

mg/kg

miedź

16

mg/kg

mangan

47

mg/kg

cynk

190

mg/kg

jod

9.6

mg/kg

selen

0.26

mg/kg

 

 

 

 

 

 

WITAMINY

wit.A

86200

IU/kg

wit.D

1000

IU/kg

wit. E

313

IU/kg

wit. B1 (tiamina)

4.7

mg/kg

wit.B2 (ryboflawina)

41.4

mg/kg

wit. B5 (kwas pantolenowy)

40

mg/kg

wit.B3 (niacyna)

355

mg/kg

wit. B6 (pirydoksyna)

17.2

mg/kg

wit. B9 (kwas foliowy)

0.9

mg/kg

wit.B7 (biotyna)

0.17

mg/kg

wit. B12

0.06

mg/kg

cholina

2154

mg/kg

 

 

 

Aminokwasy

arginina

2.31

%

histydyna

0.680

%

izoleucyna

1.35

%

leucyna

2.41

%

lizyna

2.080

%

metionina

0.890

%

fenyloalanina

1.45

%

treonina

1.14

%

tryptofan

0.32

%

walina

1.63

%

cysteina

0.29

%

tyrozyna

0.890

%

tauryna

0.28

%

kwas asparaginowy

2.66

%

seryna

0.98

%

kwas glutaminowy

4.02

%

prolina

2.23

%

glicyna

2.64

%

alanina

2.17

%

 

 

 

Kwasy tłuszczowe

Omega-3

3.2

%

EPA

0.30

%

DHA

0.25

%

ALA

2.2

%

Omega-6

8.7

%

kwas linolowy

8.1

%

kwas arachidonowy

0.1

%

kwas oleinowy

34.8

%

 

 

Dawkowanie:

KARMIENIE KOCIĄT :
Początkowo, gdy kotka odstawi kocięta, należy wprowadzić do ich diety mokrą mięsną karmę ZiwiPeak.
Od momentu ukończenia przez kocięta 8 tygodni życia, należy wprowadzać stopniowo suchą mięsną karmę, która stanowi odpowiednik surowej diety, zaczynając od zmieszania jej z karmą mokrą.
W miarę dojrzewania kociąt, zaleca się podawać jednorazowo ilość karmy w ilości odpowiadającej stosunkowi: 0.85% masy ciała x 2. Tak wyliczoną dzienną porcję dzielimy kociętom na 3 posiłki ipodajemu kocięciu aż do ukończenia przez nie 1 roku życia. W miarę rozwoju kociąt należy kontrolować ich masę ciała i dostosowywać do niej ilość podawanej karmy.
Niezwykle istotne jest, aby dbać o to, by dieta kota pozostawała zróżnicowana i interesująca. W tym celu zachęcamy zatem do regularnych zmian karmy oraz do wprowadzania do jadłospisu kota innych odmian smakowych karm ZiwiPeak.


Przestawianie kota na karmę ZiwiPeak:

Tak, jak w przypadku zmiany każdego jadłospisu u kota, nową karmę należy wprowadzać stopniowo. Przez pierwszych kilka dni należy zamienić 1 dzienną porcję spożywanej dotychczas karmy na karmę ZiwiPeak. Przez kolejnych kilka dni podajemy obie karmy w proporcjach pół na pół, zaś przez kilka następnych dni karma ZiwiPeak powinna stanowić już 3 porcje dziennego pożywienia kota. Po tym okresie karma ZiwiPeak stanowić może już 100% dziennej diety naszego kota.
W przypadku kotów szczególnie wrażliwych, nową karmę możemy wprowadzać jeszcze dłużej. W tym celu przez kilka kolejnych tygodni systematycznie zwiększamy co parę dni jej ilość o5%.

WAŻNE! Koty bywają często "wybredne", niemniej należy pamiętać, że w przypadku wprowadzania do jadłospisu kota nowych karm o doskonałych składach i często odmiennych kształtach od dotychczas serwowanych - warto przeczekać kilka najtrudniejszych dni związanych z "grymaszeniem" kota, wynikajacym z jego przyzwyczajeń smakowych, by potem cieszyć się pełnią satysfakcji z jego dalszego zdrowego i harmonijnego rozwoju.

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1602 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-15
Zamówienie przebiegło bardzo dobrze
2024-02-03
super sprawna obsluga
pixel